УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Предстоятель УПЦ привітав настоятеля Свято-Введенського монастиря столиці із 50-річчямУ вівторок, 1 грудня, настоятель Свято-Введенського чоловічого монастиря столиці архімандрит Даміан (Давидов) відзначив своє 50-річчя.

В цей день  з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Божествену літургію в обителі очолив архієпископ Львівський та Галицький Августин, якому співслужили архієпископ Бориспільський Антоній, єпископи: Уманський і Світловодський Пантелеімон, Макарівський Іларій, Новокаховський і Генічеський Іоасаф, Переяслав-Хмельницький Олександр, Васильківський Пантелеімон, Городницький Олександр, а також духовенство Київської та інших єпархій нашої Церкви.

Після богослужіння Блаженніший Митрополит Володимир відправив у храмі подячний молебень, після якого поздоровив отця Даміана з ювілеєм.

"Отець Даміан, сьогодні вам виповнюється 50 років. Цей вік зрілий, проте далекий від старості, тому ви служите весь час так, як робили це до сьогоднішнього дня - люблячи Бога, почитаючи Царицю Небесну та ублажаючи всіх святих угодників. Я сердечно вітаю вас  та прикликаю Боже благословення і сподіваюсь, що ви будете і далі  богомудро керувати обителлю на Славу Божу та спасіння всіх людей", - відзначив Блаженніший Владика.

За понесені труди на ниві церковній Архіпастир нагородив ювіляра орденом Святителя Димитрія (Туптала), митрополита Ростовського.

Також Первосвятиитель молитовно вклонився головній монастирській святині – чудотворному образу Пресвятої Богородиці «Призри на смирення».
 

ФОТОЛІТОПИС


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com