УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про панахиду за жертвами Голодомору 1932-1933 років.. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про відправлення Предстоятелем панахиди на Байковому кладовищі у день річниці кончини Зінаїди Тулуб, освячення храму Блаженнішим Митрополитом Володимиром у Святошинському районі Києва, нагородження Предстоятелем столичних міліціонерів, перебування мощей праведного Іоанна Сочавського в Києві, презентацію у Києво-Печерській Лаврі перевиданого «Катехізису», молебень у день боротьби зі СНІДом, фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями та про вихід в ефір ювілейного – 150-го – випуску новин «Світ Православія».

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: видавнича рада Московської Патріархії планує створити Цензурну комісію (Росія), у Гамбурзі відкрито вечірні богословсько-катехізаторські курси для мирян (Німеччина), у Берліні з 2010 року буде заборонено торгівлю по неділям (Німеччина), громадяни Швейцарії виступили проти будівництва мінаретів у країні.

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує проповідь у день свята Введення в храм Пресвятої Богородиці: «Світ обрав зі свого середовища нескверну і непорочну Голубку, віддав Її через благочестивих і праведних Іоакима і Анну у руки Божі і чекав пришестя Спасителя».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути ТУТ >>>>>
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com