УКР РУС ENG 
   

Прес-реліз з приводу урочистостей, присвячених 5-річчу заснування руху Православних скаутів УкраїниПрес-реліз з приводу урочистостей, присвячених 5-річчу заснування руху Православних скаутів України

13 грудня Православні скаути України, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира вшановують пам'ять свого небесного покровителя – святого апостола Андрія Первозванного – та святкують п’ятиріччя від дня заснування. За ці п’ять років організація з 13-ти київських підлітків переросла в потужне Всеукраїнське об’єднання, яке на сьогодні нараховує більше 400 постійних членів. Скаути провели безліч таборів та походів, організували з сотню благодійних та екологічних акцій, зробили немало інших добрих справ. Тому, перш за все, метою зустрічі є спільна молитва – подяка Богу за це наповнене змістом та радістю життя.

На свято приїдуть делегації з різних куточків України – це представники Подільського, Дніпропетровського, Кримського, Чернігівського, Одеського, Волинського, Полтавського та Київського локальних осередків, а також гості з Росії та Білорусії.

Святкова програма розпочнеться ще в суботу, 12 грудня, скаутським квестом по Києву.

А от безпосередньо урочисті заходи відбудуться в неділю, 13 грудня. Почином стане святкова літургія в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври, після якої скаути отримають благословення на наступний рік. А завершенням стане концерт, де будуть відзначені не тільки найкращі скаути та інструктори, але й ті люди, завдяки яким організація існує. В першу чергу це наші Церковні Ієрархи, без молитовної та дієвої підтримки яких Православні скаути не змогли б робити свою добру справу.
 
План заходів
 
12 грудня

До 11.00 – заїзд та розміщення іногородніх учасників

11.00 – 16.00
– скаутський квест по Києву

17.00 – вечірня служба, підготовка до причастя
 
13 грудня

09.00 – 12.00 – Літургія в Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, зустріч із Блаженнішим Митрополитом Володимиром

13.00 – Хресний хід до каплички Андрія Первозванного та молебень

14.00 – Обід

15.00-15.30
– Урочиста частина з привітальним словом секретаря Предстоятеля УПЦ єпископа Переяслав-Хмельницького Олександра (Драбинко).

15.30 – 19.00
– Скаутський концерт
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com