УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Православні скаути України відзначили 5-річчя свого заснування13 грудня Православні скаути України, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира вшановують пам'ять свого небесного покровителя – святого апостола Андрія Первозванного – та святкують п’ятиріччя від дня заснування.

Цього дня скаути молилися на  Літургії в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври, після якої  отримали благословення на наступний рік. Зокрема, Первосвятитель благословив юнаків образочками святителя Спиридона Триміфунтського та подарував диски із фільмом «Благословення апостола Андрія».

Завершенням став концерт, який відбувся у столичному Палаці дітей та молоді. Відкриваючи офіційну частину, скаути виконали свій гімн, після чого до зібрання із привітальними словами звернувся секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр.

«Кожний з нас є храмом Святого Духа, тому стяжаючи Христа у церковних Таїнствах, ми стаємо домом Божим, тим самим виконуючи пророцтво апостола Андрія. Бажаю розвитку і плодовитого збільшення організації та допомоги Господньої у  ваших справах», - сказав він.

Після цього владика Олександр з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви відзначив найкращих скаутів,  інструкторів та тих людей, завдяки яким організація існує. Зокрема, ордени святителя Димитрія (Туптала), митрополита Ростовського отримали та  керівник організації православних скаутів України протодиякон Іоанн Діденко та її духовник  ієрей Іоанн Тронько. Церковні грамоти були вручені благодійному фонду «Рідний Дім» та Аварійно-рятувальній службі міста Києва.

Наостанок, голосуванням присутніх єпископ Олександр був зарахований до лав українських православних скаутів.

За ці п’ять років організація з 13-ти київських підлітків переросла в потужне Всеукраїнське об’єднання, яке на сьогодні нараховує більше 400 постійних членів. Скаути провели безліч таборів та походів, організували з сотню благодійних та екологічних акцій, зробили немало інших добрих справ. На свято приїхали делегації з різних куточків України – це представники Подільського, Дніпропетровського, Кримського, Чернігівського, Одеського, Волинського, Полтавського та Київського локальних осередків, а також гості з Росії та Білорусії.
 
Відеосюжет про подію дивіться ТУТ >>>

ФОТОЛІТОПИСКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com