УКР РУС ENG 
   

Голова Синодального військового відділу УПЦ звернувся до керівництва та співробітників Міністерства з надзвичайних ситуацій України у зв’язку зі складною кліматичною ситуацією, що останнім часом склалася в нашій країніЗвернення голови Синодального відділу УПЦ із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископа Львівського і Галицького Августина до керівництва та співробітників
Міністерства з надзвичайних ситуацій України
 
у зв’язку зі складною кліматичною ситуацією, що останнім часом склалася в нашій країні
 
МІНІСТРУ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ
ШАНДРІ В.М.,
СПІВРОБІТНИКАМ МІНІСТЕРСТВА, РЯТІВНИКАМ
 
Вельмишановний Володимире Миколайовичу!
Дорогі рятівники!

З приходом зими в деяких регіонах України значно погіршилися кліматичні умови. Снігові замети, штормовий вітер, перепад температур, морози спричинили проблеми, які значно ускладнили життєдіяльність підприємств і установ, а також повсякденний побут громадян. Слава Богу, на це оперативно відреагувала держава і співробітники Міністерства з надзвичайних ситуацій, не шкодуючи себе, миттєво прийшли на допомогу.
 
Ви розчищаєте сніг на дорогах, звільняєте автомобілі з заметів, відігріваєте людей, рятуючи від обмороження і, таким чином, протистоїте непогоді. І все це заради того, щоб покращити життя наших громадян за будь яких умов. У ці моменти ви самі відчуваєте потребу у підтримці, але дбати про себе та своїх рідних зараз вам ніколи, тож Свята Церква молиться за вас, дорогі рятівники. Ми просимо Всемилостивого Бога зміцнити вас, надати вам духовного та фізичного здоров’я, витримки і мужності.

Від імені військового духовенства Української Православної Церкви висловлюю вам щиру вдячність за подвиг, який ви звершуєте щодня в ім’я людей.

Нехай Бог завжди благословляє вашу вкрай необхідну і шляхетну службу державі та народові України, і дарує вам, вашим близьким Свої щедрі ласки.
 
З побажанням Божого благословення та глибокою повагою,

20.12.2009 р.
 
† Августин,
архієпископ Львівський і Галицький,
голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії
зі Збройними Силами
та іншими військовими формуваннями України
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com