УКР РУС ENG 
   

Голова Синодального відділу УПЦ із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України привітав керівництво та співробітників Міністерства внутрішніх справ з Днем міліціїЗвернення голови Синодального відділу УПЦ із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископа Львівського і Галицького Августина до співробітників
Міністерства внутрішніх справ України
 
з нагоди Дня міліції

МІНІСТРУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
ЛУЦЕНКУ Ю.В.,
НАЧАЛЬНИКАМ І СПІВРОБІТНИКАМ УПРАВЛІНЬ,
ВИКЛАДАЧАМ І КУРСАНТАМ
НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ СИСТЕМИ
МВС УКРАЇНИ
 
Вельмишановний Юрію Віталійовичу!
Дорогі міліціонери!

Цього недільного дня військові священики Української Православної Церкви, які несуть своє пастирське служіння також в правоохоронних органах,звершуючи Божественну літургію в своїх храмах у різних куточках країни, молилися за здоров’я і спасіння співробітників Міністерства Внутрішніх Справ, а також про мир і благополуччя в їхніх родинах.

Після богослужіння вони вітали тих із вас, хто відвідує храм Божий. Не можу також і я обминути увагою ваше професійне свято, адже, як голова Синодального військового відділу УПЦ, відчуваю велику відповідальність перед Богом за ваш духовно-моральний стан.

Більше десяти років тому ми почали духовно опікуватися співробітниками правоохоронних органів, ніколи не переставали і не перестанемо молитися про те, щоб Господь завжди допомагав міліціонерам у здійсненні нелегкого служіння – підтриманні правопорядку в державі та захисту наших громадян від проявів злочинності, які завжди мали місце в суспільстві.

Від вас, дорогі правоохоронці, залежить багато, адже спокій у душах людей – це запорука благополуччя в будь-якій країні. Не раз, виконуючи свої службові обов’язки, ви ризикуєте власним життям. Ви знаєте, що вдома на вас чекають ваші родини, але все одно робите все можливе, щоб врятувати, нерідко, зовсім незнайомих вам людей. То хіба це не подвиг?!

Часто на завдання вас викликають вночі, коли всі співвітчизники сплять, ви йдете, незважаючи на втому та законне право відпочити зі своїми рідними та близькими. Трапляються випадки, коли найближчі вам люди – ті, з ким ви пов’язані на все життя, заради кого ви живете на цьому світі, – не розуміють вас, та це не зупиняє вас у той момент, коли хтось потребує допомоги.

На вашому житті, як і більшості громадян, відобразилася економічна криза. Ваші зарплатні спонукають бажати кращого, і, однак, щоранку ви вдягаєте форму і йдете служити своїй Батьківщині і своєму народу.
Вітаючи вас із професійним святом, я бажаю вам, дорогі правоохоронці, Божої допомоги, міцного духовного й тілесного здоров’я, мужності і терпіння. Ви робите важливу, шляхетну та священну справу. Тож нехай Господь, під час виконання вами своїх службових обов’язків, завжди підтримує та допомагає вашим родинам.
 
Користуючись нагодою, звертаюся також до членів родин наших правоохоронців!

Бажаю, щоб ви завжди берегли та розуміли своїх синів і чоловіків, які стоять на сторожі правопорядку в нашій країні. Вони відчуватимуть це і з кожним днем робитимуть все більше добрих справ, а за це Всемилостивий Господь збереже та зміцнить ваші родини.
 
Є ще один момент, на який я хотів би звернути увагу тих, хто читає це Звернення.

Не всі правоохоронці зможуть сьогодні відзначити День міліції. Мова йде про тих, хто загинув при виконанні службових обов’язків. Думаю, всі погодяться, якщо сказати, що це свято і тих, хто втратив своїх рідних, а єдиним нагадуванням про них є міліцейські мундири та відзнаки. Бережіть ці мундири! Незалежно від того, кому вони належали: генералові чи рядовому – це дорогоцінні речі, адже є видимим свідченням самовідданого і жертовного служіння та героїзму ваших синів, чоловіків, братів.

Бажаю, щоб торкаючись час від часу цих реліквій, ви згадували тільки найкраще з того, що пов’язувало вас з ними за їх життя. Моліться за упокій загиблих родичів, приходьте до храму, спілкуйтеся зі священиками, шукайте підтримки у вірі в Бога, адже історія не знає випадків, щоб Господь когось залишив напризволяще.
 
Нехай благословення Боже завжди перебуває на всіх вас!

З повагою,

20.12.2009 р.

 
† Августин,
архієпископ Львівський і Галицький,
голова Синодального відділу УПЦ
по взаємодії зі Збройними Силами
та іншими військовими формуваннями України

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com