УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про єпископську хіротонію у Києво-Печерській Лаврі. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про святкування Актового дня у Київських духовних школах та ювілею православних скаутів, освячення двох храмів у Дарницькому районі Києва, вручення Предстоятелем УПЦ церковних нагород рекламодавцям, проведення круглого столу у Держкомрелігій, оснащення новим обладнанням Дитячого будинку в Білій Церкві, спортивні змагання інвалідів у день пам’яті Андрія Первозванного та про освячення храму на честь Казанської ікони Божої Матері у місті Ладижин, що на Вінниччині.

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: уряд Болгарії планує повернути свої храми, що знаходяться на території Туреччини, на розгляд Сенату Італії внесено законопроект про захист розп’ять, у штаті Веракрус звершено хрещення над п’ятьма тисячами індіанців (США).

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує проповідь у день пам’яті Святителя Миколая, Мир Лікійських Чудотворця: «Він допомагає людям на суші і на морі, в темницях і в лікарнях. Він допомагає кожній родині і кожній людині, яка прикликає його святе ім’я. Він допомагає Церкві і суспільству».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути ТУТ >>>
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com