УКР РУС ENG 
   

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. Єпископ Васильківський Пантелеімон освятив місце під храм у селищі Красятичі22 грудня, по благословенню Предстоятеля Української Православної Церкви вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Пантелеімон, звершив освячення місця під майбутній храм на честь Воздвиження Хреста Господнього у селищі Красятичі Поліського району Київської області.

Попри нечисленність місцевого населення, з 2006 року Красятичі з села перетворюється на селище міського типу, адже з 90-х років сюди перенесено адміністративний центр Поліського району – одного з найбільш уражених радіацією регіонів України. Населення району сьогодні складає шість з лишнім тисяч чоловік, діють три храми.

Проте в Красятичах до сьогодні парафії не було. Опікуватись будівництвом буде отець Іоанн Токарук – настоятель парафії села Термахівка – найближчої від Красятич. Храм має постати на околиці селища. Він буде центральною спорудою Музейно-меморіального комплексу Київського Полісся Музею, який планується звести за кілька років.

Сам музей, як і храм, знаходитиметься в Парку пам’яті Поліського району. Церкву збудують з дерева, також у традиційному стилі поліського зодчества. У пам'ять про знищені або забуті храми Зони відчуження у майбутній красятицькій церкві планується помістити храмові ікони всіх церков Зони.

Диякон Сергій Баршай

Відеосюжет про подію дивіться тут >>>

ФОТОЛІТОПИС

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com