УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир відправив щорічний подячний молебень на Володимирській гірці, а його учасники звернулися до українського народу з Новорічним посланнямУ суботу, 26 грудня, Предстоятель Української Православної Церкви у співслужінні собору архієреїв УПЦ та духовенства Київської єпархії відслужив подячний молебень на Володимирській гірці. Це богослужіння традиційно звершується ним наприкінці кожного року.

Разом з духовенством молилися Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, Віце-прем'єр-міністр України Іван Васюник, Міністр закордонних справ Петро Порошенко, Міністр у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко, Міністр охорони здоров’я Василь Князевич, заслупники столичного градоначальника Віталій Журавський та Сергій Рудик, а також інші високопосадовці та представники дипломатичного корпусу.

Перед початком богослужіння Блаженніший Митрополит Володимир звернувся до присутніх зі словом повчання.

«Наприкінці кожного року ми збираємося тут, біля ніг  великого нашого князя і хрестителя Русі, для того, щоб піднести Богові подячні молитви за те, що Він нам дарував в цьому році і попросити у Нього благословення на наступний рік. Помолимось сьогодні, щоб Господь укріпив всіх нас і благословив миром», - сказав Архіпастир.

Після закінчення молебню всі бажаючі приклалися до ікони Хрестителя Русі - рівноапостольного князя Володимира з часткою його чесних мощей.


Новорічне послання єпископату Української  Православної Церкви учасників щорічного подячного молебню біля пам’ятника Хрестителю Русі святому рівноапостольному князю Володимиру

 
Відеосюжет про подію дивіться тут >>>

 

ФОТОЛІТОПИС

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com