УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про підсумки життя Української Православної Церкви у 2009 році. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про паломницький візит Блаженнішого Митрополита Володимира до Італії, першу Літургію у Свято-Миколаївському храмі Києва, престольне свято на Дальніх печерах Києво-Печерської Лаври, освячення каплиці біля Ближніх печер Києво-Печерської Лаври, освячення київського храму на честь святителя Луки (Войно-Ясенецького), освячення місця під храм у смт. Красятичі Київської єпархії, відвідання Вікарієм Київської Митрополії єпископом Васильківським Пантелеімоном Чорнобильський Свято-Миколаївський жіночий монастир, свято для дітей із багатодітних родин у Лаврі, ігрову програму для дітей-інвалідів в ДЮЦ «Надія» та про ювілей благодійної організації "Діти Чорнобиля".

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: уряд Туреччини і Президент країни розпочали жорстку критику в адрес Предстоятеля Константинопольської Православної Церкви (Туреччина), жителька міста Бад Берлебург прийшла пішки до Ієрусалиму (Німеччина), у Назареті археологи відкопали дім часів Іісуса Христа (Ізраїль), актора Олега Янковського посмертно нагороджено премією "Білий слон", Інститут перекладу Біблії у Москві переклав Новий Заповіт сучасною чуваською мовою (Росія).

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує проповідь про любов до Бога: «Любити Бога ми повинні по своєму людському обов’язку, по своїй совісті, оскільки Богу ми зобов’язані своїм існуванням, своїм життям».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути ТУТ >>>
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com