УКР РУС ENG 
   

До Нового року було створено офіційний сайт Синодального відділу УПЦ «Місія Церква та медицина»Новий інформаційний ресурс у Міжнародній мережі Інтренет знаходиться за адресою: www.orthodox-medical.org.ua

Користувачі сайту зможуть регулярно знайомитися з інформацією про найважливіші події, що відбуваються в напрямку співпраці священнослужителів із медичними працівниками, розповідями про акції та заходи, організовані спільними зусиллями; читати публікації на тему «Церква і медицина». Є тут і довідкова інформація: про діяльність Синодального відділу УПЦ «Місія Церква і медицина» за 2008-й і 2009 роки, а також лікарняні храми та сестринства милосердя. Увазі читачів запропоновані нариси про історію створення, основні проекти та плани на майбутнє цього Синодального відділу.

Не дивлячись на те, що сайт було створено зовсім недавно, в ньому заповнені всі розділи та ніде немає напису: «Сторінка знаходиться у стадії розробки».

Підтримати новий інформаційний проект >>>sasha пн, 2010-01-25 18:01
Слава Богу, что дошли новые компьютерные технологии и до синодальных отделов Украиснкой Православной Церкви. Сегодня есть настолько уникальные программы для компьютера, что на православных сайтах можно проводить Веб-конференции, опросы, он-лайн общение, выставлять уникальные фотографии. Все это делается уже давным давно. Дай Бог, чтобы и Церковь поскорее начала пользоваться тем, что может сделать Ее проповедь более современной и доступной, в частности через Интернет.

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com