УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви прийняв Президента України Віктора Ющенка (+ВІДЕО)21 січня у резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви, що у Києво-Печерській Лаврі, відбулася зустріч Блаженнішого Митрополита Володимира з Президентом України Віктором Ющенком.

Віктор Андрійович завітав до резиденції Блаженнішого Владики, щоб привітати його зі святами Різдва Христового, Новоліття та Богоявлення.

У свою чергу, Архіпастир поздоровив Голову держави зі всіма святами, які завершило нещодавно відсвятковане  Хрещення Господнє, та побажав наснаги у подальших трудах на благо нашої країни.

У ході бесіди  сторони обмінялися святковими подарунками.

Також під час зустрічі Президент України вручив «Орден за заслуги» ІІІ-ступеню секретарю Предстоятеля УПЦ єпископу Переяслав-Хмельницькому Олександру. В указі зазначено, що нагороду вручено за вагомий  особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток України, високий професіоналізм та баготорічну сумлінну працю.  Зокрема було відзначено його діяльність у взаємовідносинах Церкви та держави за останні роки, а також в інформаційному просторі. Мова йде про створення мережі засобів масової інформації православного спрямування, підготовку святкування 1020-річчя Хрещення Русі, а також візитів Святіших Патріархів Олексія та Кирила на Україну, відповідно у 2008 та 2009 роках.

На зустрічі також були присутні ректор Київських духовних шкіл архієпископ Бориспільський Антоній та радник Президента Юрій Богуцький.
 
Відеосюжет про подію дивіться тут >>>

ФОТОЛІТОПИС
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com