УКР РУС ENG 
   

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. Блаженніший Митрополит Володимир освятив храм на подвор’ї Свято-Вознесенського Флорівського монастиряУ суботу,  23 січня, Предстоятель Української Православної  Церкви відвідав подвор’є Свято-Вознесенського (Флорівського) жіночого монастиря столиці, яке розташоване у селі Гоголів, Броварського району Київської області, де звершив освячення храму в ім’я преподобної Єлени Києво-Флорівської.

Йому співслужили: секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, секретар Київської Митрополії протоієрей Віталій Косовський та духовенство обителі.

По завершенні освячення, Архіпастир розповів присутнім про важливість сьогоднішньої події:

«Є на землі таке місце, яке називається святим місцем або місцем перебування Божої благодаті. Це храм Божий, де ми зустрічаємось з Господом, Його Пречистою Матір’ю , святими угодниками Божими та з тим святим, на честь якого освячується храм.  Всім вам, брати та сестри,  бажаю,  щоб в храмі Божому ви знаходили для себе допомогу, віру, надію та життя згідно з цими християнскими чеснотами», - зокрема відзначив він.

ДО РЕЧІ. Історія монастирського подвор’я розпочинається 1999, коли у селі Гоголів Флорівською обителлю було придбано недобудований будинок. За наступне десятиріччя було доведено до ладу як цю будівлю, так і зведено нові корпуси. Минулого, 2009 року, коштом монастиря було побудовано дерев’яний храм  і названо на честь, нещодавно прославленої у лику святих, преподобної Єлени Києво-Флорівської.

На сьогоднішній день на подвор’ї несуть послух близько десяти сестер, яким допомагають місцеві жителі. Завдячуючи подвор’ю, Флорівський монастир цілий рік забезпечений сільськогосподарською продукцією.

Відеосюжет про подію дивіться тут >>>

ФОТОЛІТОПИС
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com