УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетами про свято Хрещення Господнього. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про освячення води на Дніпрі в Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Красноармійську, що на Донеччині, смт. Шевченко, Красноармійського району, Донецької області, Бердянську та в Комсомольську, Полтавської області, про свято преподобного Іони Київського в Свято-Троїцькому Іонинському чоловічому монастирі, візит скаутів до Блаженнішого Митрополита Володимира, візит та привітання з різдвяними святами Президента України Предстоятелю Української Православної Церкви, візит Миколи Рудьковського до Митрополита Володимира, відзнаку 100-го випуску «Вісника Прес-служби УПЦ» та про виставку робіт засуджених під назвою «Різдвяні візерунки».

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: у переддень Богоявлення Предстоятель Єрусалимської Православної Церкви звершив освячення води на Йордані (Ізраїль), у Підмосков'ї на Богоявлення занурилось рекордне число людей (Росія), Предстоятель Грузинської Правосланої церкви стане хрещеним батьком 400 малюкам (Грузія), Руська Православна Церква Закордоном закликає допомогти постраждалим на Гаїті, у Німеччині постане храм в давньоруському стилі.

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує проповідь на тему «Митареве смирення»: «Молитва митаря – це істинний приклад молитви, яка виправдує грішника. З такими почуттями як у митаря потрібно знаходитись в храмі, який є домом молитви».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути ТУТ >>>
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com