УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетами про перебування Блаженнішого Митрополита Володимира у Москві з нагоди річниці інтронізації Патріарха Кирила. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про освячення храму в селі Березівка, Макарівського району, проведення круглого столу «Сім’я – релігійний, соціальний та правовий аспекти», видання посібника «Книга для читання церковнослов’янською для дітей недільної школи та сімейного читання», історичну виставку «Духовні скарби Придніпров’я» у Дніпропетровську, художні виставки в Донецьку, підготовчі курси народження дітей «Різдво» та про XV Міжнародний фестиваль східнослов’янських колядок у Польщі.

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: Президент Росії Дмитрій Медведєв підтримав ініціативу відновлення Інституту військового духовенства у Росії, відсвяткував своє п’ятиріччя Православний телеканал «Союз», Румунському патріархату виповнилося 85 років.

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує проповідь в день пам’яті священномученика Володимира (Богоявленського): «Зорями світлими, незвабленими миром, - іменує Церква святих мучеників, які світлом своїх подвигів возвіщають Сонце Христа».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути ТУТ >>>
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com