УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про святкування Масляної неділі на кафедральному соборі. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про початок будівництва кафедрального собору в Києві, укладення угоди взаємної співпраці між Українською Православною Церквою та Федерацією профспілок України, проведення акції «Ікона в кожний дім», гарячу лінію в «Комсомольській правді» та про чудодійне джерело поблизу селища Павлівка Луганської області.

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: Російська Федерація придбала у власність землю в центрі Парижу, православній громаді Калінінграду передано в оренду замок Георгенбург (Росія), у Молдові вводитимуть у школи предмет «Основи Православ’я», створено перший православний телеканал у Болгарії.

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує проповідь у неділю на спомин Адамового вигнання з Раю : «Створення людини стало вершиною творчого процесу Бога. Людина явилася вінцем творіння, посередником між видимим і невидимим світами».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути ТУТ >>>
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com