УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про Першу седмицю Великого посту. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про єпископську хіротонію у Києво-Печерській лаврі, освячення дзвонів та на купольних хрестів на Подолі, святкування дня пам’яті святителя Ігнатія на Донбасі, Стрітенські вечори у Волинській духовній семінарії, фотовиставку «Ми живемо на цій Землі», онкологічну акцію «Надія є» в Донецьку, круглий стіл на тему «Медичні, соціальні, психологічні та духовні аспекти штучного переривання вагітності» та про фестиваль дитячої та молодіжної творчості «Іскорка Божа».

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: у Росії встановлять День Хрещення Русі, Рада Європи підтримує титул Патріарха у Стамбулі "Вселенський" (Турція), відвідування Константинопольської Софії можуть обмежити (Турція), Сейм Латвії закликає Ризьку думу повернути один з храмів Церкві, у Болгарії пройшов семінар про значення вина в християнстві, іде протистояння християн Південної Кореї організації "Антихрист", вчені довели, що ладан перешкоджає захворюванню на рак (США).

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує проповідь у неділю Торжества Православія: «Ікона є підтвердженням і доказом Боговтілення і є запорукою істинності, а не маревності втілення».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути тут >>>
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com