УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Новообраний Президент України Віктор Янукович прийняв присягу на вірність народу України, тримаючи руку на древньому Пересопницькому Євангелії (+ВІДЕО)25 лютого, під час урочистого засідання Верховної Ради України відбулася інавгурація новообраного глави держави. Віктор Янукович зачитав присягу на вірність народу України, тримаючи руку на Пересопницькому Євангелії.

"Только что я принес Присягу Президента Украины. Что я чувствовал, держа руку на Святом Пересопницком Евангелии?, - сказав зокрема він після цієї врочистої події. - Ответственность и смиренность. Перед народом Украины, который в ходе свободного волеизъявления отдал за мою кандидатуру большинство голосов. Перед Всевышним, волей которого я вступаю на пост Главы Украинского государства в такое непростое для него время".

Починаючи з 1991 року, стало традицією під час присяги Президента на вірність народові України поряд з Конституцією України та Актом проголошення незалежності України класти Пересопницьке Євангеліє як найдорожчу духовну святиню.

До інавгурації, вранці цього ж дня, Віктор Янукович відвідав Києво-Печерську Лавру, де в Трапезному храмі був присутній на молебні за Україну та український народ, який очолив Святіший Патріарх Кирил.

Відео з події дивіться тут >>>
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com