УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православ’я»Випуск розпочинається сюжетом про свято Торжества Православ’я у Києво-Печерській Лаврі. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про візит Патріарха Кирила до України, засідання Священного Синоду Української Православної Церкви, візит Митрополита Володимира до Чернігова, освячення прапора Міжнародного корпусу офіцерів, художню виставку «Православна моя Україно» та про благодійний концерт протоієрея Романа Барановського.

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: на Кубі звершено перше православне богослужіння, на мисі Горн встановлено поклінний хрест загиблим морякам (Вогняна Земля), у Єрусалимі віднайшли руїни Храму Соломона (Ізраїль), у Китаї зафіксували зріст попиту на Біблію.

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує проповідь у неділю святкування Собору всіх преподобних Києво-Печерських: «Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра завдяки святим і богоносним отцям, що своїми подвигами просіяли в ній, відома сьогодні всьому, і не лише православному, світові. Саме в ній, тут, на київських пагорбах, перше в скарбницях чернечої святості з’явилися не один, не два чи декілька, а цілий собор – близько ста двадцяти! – чудотворців і праведників, що прикрасили подібно сяючому зорепаду, церковний небосхил».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути ТУТ >>>
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com