УКР РУС ENG 
   

КОМЕНТАР. Виконуючий обов’язки голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький ОлександрПро труди Юрія Решетнікова, які відзначила Українська Православна Церква

«За той час, коли Юрій Євгенович Решетніков очолює Державний комітет у справах національностей та релігій, склалися дуже конструктивні взаємовідносини між Київською Митрополією Української Православної Церкви та окремими її відділами з Кабінетом Міністрів через відповідний уповноважений орган, — відзначив владика Олександр.

Як відомо, дуже багато залежить від тієї людини, яка очолює той чи інший комітет чи організацію. Власне, Юрію Євгеновичу притаманні такі особисті риси, які налаштовують на співпрацю, порозуміння та прийняття позитивних рішень з багатьох питань, які виникали за період нашого співробітництва.

З травня 2009 року, коли Юрія Євгеновича було призначено головою Держкомнацрелігій, в Україні сталося дуже багато подій суспільно-історичного характеру, для організації та проведення яких доклала чимало зусиль як Українська Православна Церква, так і відповідні державні органи. Про те, що зроблено, можна прочитати зокрема в річному звіті Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ. Юрій Євгенович безпосередньо був причетний до всіх цих подій. Зокрема слід відзначити приїзд Патріарха Кирила в Україну, організацію якого він також очолював. За цей час було прийнято багато рішень на користь Церкви».

Особливо єпископ Олександр відзначив, що з Юрієм Євгеновичем приємно працювати, «оскільки він є державним службовцем нової формації, який конструктивно вибудовує відносини очолюваного ним Комітету, на відміну від своїх попередників, вихованих на принципах радянської влади».

Інтернет-портал «Православіє в Україні»


Читайте також:

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир зустрівся із Головою Державного комітету України у справах національностей та релігій >>>
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com