УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир очолив засідання Синодального відділу УПЦ у справах молоді16 березня у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі відбулося засідання Синодального відділу УПЦ у справах молоді, яке очолив  Предстоятель Української Православної Церкви. У роботі також взяли участь: голова відділу архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Гурій, заступники голови архімандрит Гавриіл (Кризина) та архімандрит Іона (Черепанов), секретар відділу архімандрит Феодосій  (Снігірьов), а також секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр.

У ході засідання було обговорено проект концепції розвитку церковно-державних відносин у царині молодіжного служіння та підготовлено перелік питань, які будуть підняті Митрополитом Володимиром під час його майбутньої зустрічі із міністром сім’ї, молоді та спорту.

ДОВІДКА. Синодальний відділ у справах молоді був створений рішенням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира та Священного Синоду  УПЦ від 23 квітня 2002 року. Головна мета відділу – розробка програм церковної роботи з молоддю, координація роботи по духовно-моральному вихованню підростаючого покоління, місіонерське і соціальне служіння молоді.
 

ФОТОЛІТОПИС


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com