УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про стояння Марії Єгипетської. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про похвалу Пресвятій Богородиці, візит Блаженнішого Митрополита Володимира до Пантелеімонівського монастиря та освячення там нового іконостасу, звершення Літургії у храмі Всіх святих, Літургію для глухих у стінах Києво-Печерської Лаври, екскурсію студентів КДАіС на Перший національний канал, презентацію Пересопницького Євангелія у Донецьку, науково-практичну конференцію «Право на життя з моменту зачаття», опіку Церквою засуджених до позбавлення волі та про ікони з бісеру Василя Телефова.

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: патріарх Кирил відвідав Вірменію, у Тульському університеті відновлено храм (Росія), розкрито вбивство священика Даниїла Сисоєва (Росія), у Софії розкопали храм (Болгарія), Еладська Православна Церква обурена новим оподаткуванням (Греція), у Сербії відновлено більшість постраждалих храмів.

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує проповідь на тему «Похвала Пресвятій Богородиці»: «Перед Творцем Вона стала представницею людства, в якій зосередилися найвищі його чесноти, що зробили Її спроможною вмістити Невмістимого».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути ТУТ >>>
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com