УКР РУС ENG 
   

ХАРКІВ. Предстоятель УПЦ очолив урочистості з нагоди 40-річчя від дня народження, 20-річчя священицького служіння і 10-річчя архієрейської хиротонії архієпископа Ізюмського Онуфрія27 березня Блаженніший Митрополит Володимир очолив урочистості з нагоди 40-річчя від дня народження, 20-річчя священицького служіння і 10-річчя архієрейської хіротонії архієпископа Ізюмського Онуфрія, вікарія Харківської єпархії.

З нагоди свята, Архіпастир звершив Божественну літургію у Свято-Благовіщенському кафедральному соборі Харкова.

Йому співслужили  митрополити: Харківський і Богодухівський Никодим, Дніпропетровський і Павлоградський Іриней, архієпископи: Білгородський і Старооскольський Іоан, Ізюмський Онуфрій, Бориспільський Антоній, єпископи: Переяслав-Хмельницький Олександр, Городницький Олександр, а також духовенство єпархії.

За богослужінням (на Малому вході) Первосвятитель відзначив ювіляра орденом святителя Феодосія Чернігівського.

Наприкінці богослужіння, Владика Митрополит привітав архієпископа Онуфрія з ювілеями та подарував йому образ Пресвятої Богородиці. Окрім цього, Архіпастир відзначив багаторічні труди на ниві церковній керуючого Харкіською єпархією митрополита Харківського і Богодухівського Никодима, нагородивши його орденом святителя Димитрія (Туптала), митрополита Ростовського.

В свою чергу, на згадку про відвідини єпархії Блаженнішому Владиці було подаровано ікону Божої Матері «Пантанасса».

Наостанок, Предстоятель вклонився чесним мощам святителя Афанасія, Патріарха Цареградського, чудотворця (XVII cт.).
 

ФОТОЛІТОПИС

ФОТОЛІТОПИС


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com