УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про закладку капсули в фундамент майбутнього Свято-Воскресенського кафедрального собору та освячення там складу-магазину при храмі Всіх святих.

Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про прибуття Віфлеємської ікони Божої Матері до Києва, соціальну акцію «Святий день – Великдень» для дітей-інвалідів, візит дітей-сиріт до Блаженнішого, Літургії, звершені Предстоятелем у Світлу седмицю у Свято-Пантелеїмонівському монастирі у Феофанії та у Покровському монастирі, про Пасхальну хорову асамблею «Господи, Господи, силою Твоєю», Великодній концерт в храмі преподобного Феодора Освященного та про дитячу наукову конференцію «Кожна наука – сходинка до Бога» у Донецьку.

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує проповідь у «Фомину неділю»:« В яких обставинах ми б не знаходились, які б нещастя не переносили, ми не повинні впадати у розпач, ми повинні сподіватися на нашого Спасителя».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути тут >>>
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com