УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир зустрівся з космонавтом Юрієм Лончаковим (+ВІДЕО)26 квітня Блаженніший Митрополит Володимир в своїй предстоятельскій резиденції, що в Києво-Печерській Лаврі, прийняв Героя Росії, командира загону космонавтів полковника Юрія Лончакова.

У зустрічі також взяли участь голова Синодального відділу по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин та секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр.

За заслуги перед Церквою Архіпастир відзначив Юрія  Лончакова орденом «1020-річчя Хрещення Київської Русі». Вітаючи льотчика, Блаженніший Владика побажав йому достойно нести подвиг на своєму місці та приносити користь  державі та її народу.

Космонавт подарував Митрополитові ікону святителя і чудотворця Миколая, одну з тих, що перебували з ним під час космічних польотів. Юрій Валентинович  розповів, що під час виходу у відкритий космос окрім образів із ним була також частичка мощей преподобного Сергія Родонезького. До речі, образ святителя Миколая перебував на космічній станції півроку.

Наприкінці зустрічі сторони обмінялись пам’ятними сувенірами. Також гості відвідали домовий храм на честь святителя Миколая, що при митрополичій резиденції.

Взагалі ж, перші ікони з’явилися  у космосі 15 років тому. В липні 1995 року на борт орбітальної станції «Мир» були доставлені два образи святої Анастасії. 

Відеосюжет про подію дивіться тут >>>
 
Повний фоторепортаж дивіться тут: "Фотолітопис"Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com