УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск телепрограми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про візити Митрополита Володимира до Черкаської та Волинської єпархій. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про освячення місця під храм на честь святого благовірного князя Ярослава Мудрого у Києві, освячення літака на «Авіаційному науково-технічному комплексі імені О. Антонова», круглий стіл з нагоди 10-річчя Соціальної концепції УПЦ, Всеукраїнську виставку робіт засуджених до позбавлення волі, виставку-конкурс «З Богом у серці», концерт сербської співачки Дівни Любоєвич у Києві, арт-центр «Меценат», ораторію «Страсті за Матфеєм» у Дніпропетровську, онкодиспансерний храм на честь ікони Божої Матері «Всецариця» у Кривому Розі, акцію волонтерського руху «Молодість небайдужа» на території Ботанічного саду в Києві та про випікання пасок до свята Великодня.

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: в Росії встановили державне свято - День Хрещення Русі, зростає чисельність християн у Африці, у П'ятигорську утворено Православне студентське товариство (Росія).

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує проповідь в неділю про розслабленого: «Через Святе Євангеліє Церква вчить нас, щоб ми піклувалися про те, аби мати здоровий дух і здорове тіло. І перше, і друге дароване нам Господом».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути ТУТ >>>
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com