УКР РУС ENG 
   

Предстоятель УПЦ очолив урочистості з нагоди ювілею настоятельки Свято-Успенської Зимненської обителі (+ ВІДЕО)10 травня, Блаженніший Митрополит Володимир разом із Первоієрархом РПЦЗ Митрополитом Східно-Американським і Нью-Йоркським Іларіоном звершли Божественну літургію  у Свято-Успенському храмі Святогірського Зимненського ставропігійного жіночого монастиря (с. Зимне, Волинської області).

Первосвятителям  співслужили митрополити Луцький і Волинський Нифонт, архієпископи: Білоцерківський і Богуславський Митрофан, Львівський і Галицький Августин, Рівненський і Острозький Варфоломій, Вінницький і Могильов-Подільський Симеон, Мукачевський і Ужгородський Феодор, єпископи: Шепетівський і Славутський Володимир,  Переяслав-Хмельницький Олександр, Васильківський Пантелеімон, Запорізький і Мелітопольський Іосиф.

Наприкінці богослужіння Блаженніший Владика привітав Митрополита Східно-Американського і Нью-Йоркського Іларіона із прибуттям на українську землю, а також поздоровив настоятельку Зимненської обителі ігуменю Стефану (Бандуру) із 50-річчям та днем небесного покровителя.

Відзначаючи  багаторічні труди матушки Стефани на церковній ниві, Предстоятель  нагородив її орденом святого рівноапостольного князя Володимира ІІ-ступеня та подарував образ Пресвятої Богородиці.

У слові-відповіді, ювілярка подякувала Митрополиту Володимиру, духовенству, насельницям обителі за допомогу та молитвенну підтримку та побажала усім душевного миру, щастя і щедрих милостей Господніх.

ДО РЕЧІ.
Майбутня настоятелька Свято-Успенського Святогірського Зимненського монастиря ігуменя Стефанія (у миру Валентина Бандура) народилась у 1960 році на Волині. Духовну освіту отримала у Ленінградському духовному училищі, по закінченні якого поступила на послух до Свято-Троїцького Корецького монастиря. У 1991 році матушка отримала благословення на відновлення древної Зимненської обителі, що тоді знаходилася у  повному запустінні. З глибокою  вірою у серці та  згарячою  молитвою до Божої Матері ,яка є Покровителькою монастиря, майже за двадцять років стараннями ігумені Стефанії  із небуття була відновлена колишня велич цієї святині Православного світу. 

Відеосюжет про подію дивіться тут >>>Фоторепортаж дивіться тут: ФОТОЛІТОПИС
ФОТОЛІТОПИС


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com