УКР РУС ENG 
   

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. Блаженніший Митрополит Володимир освятив місце під будівництво каплиці Георгія Побідоносця у Нових Петрівцях (+ ВІДЕО)20 травня Предстоятель Української Православної Церкви відвідав Вишгород. Та освятив місце під будівництво каплиці Георгія Побідоносця у Нових Петрівцях.

Цей пам’ятник воїну-визволителю на дніпровській кручі, – шана тим, хто поліг у 1943 -му на Лютізькому плацдармі у битві за Київ. Шляхом скорботи до музею-заповідника, відкритого у 1958 році в селі Нові Петрівці, де точилися найзапекліші бої, пройшли уже мільйони людей.

В ознаменування 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні за рішенням Київської облдержадміністрації на території меморіалу буде зведено каплицю в ім’я Георгія Побідоносця. Чин освячення місця під забудову звершив Предстоятель Церкви Блаженніший Митрополит Володимир. Після молебню у підмурок споруди заклали пам’ятну капсулу із митрополичою грамотою, де залишили свої підписи Київський губернатор Анатолій Присяжнюк, голова Вишгородської райдержадміністрації Ярослав Москаленко та ктитор Юрій Цикаленко.
 
Блаженніший Володимир, Митрополит Київський і всієї України: «Шановні брати і сестри! Ми тільки-но стали учасниками великої Божої події, яка лягає в основу того, про що нас вчить Свята Церква. Сьогодні виконується свята воля Божа для нас усіх. Бо храм – це місце перетикання Божого і людського. І навіть єства у зв’язку із Боговтіленням. І він є місцем, де людина зустрічається з Богом і кріпнуть ці відносини аж до самої смерті. Нехай же милостивий Господь допоможе тим, хто задумав цю богоугодну справу звершити по Слову Божому і на благо людей та на радість собі».
 
Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: «Це велика подія не тільки для села Нові Петрівці, а й для Київщини. Тому що ми знаходимось на святому місці. Ми повинні зберегти минуле, щоб прийти у майбутнє. І завдяки тому, що тут буде побудований храм. Ми хочемо, щоб сюди приходила молодь і щоб вона пам’ятала, що в роки Великої Вітчизняної війни тут загинуло майже 300 тисяч солдатів. І ми повинні про це пам’ятати».

Після церемонії освячення Блаженніший владика привітав усіх зі святом Святої Трійці, що наближається, та побажав, аби благодать Святого Духа допомагала творити добрі справи.

Каплицю святого Георгія Побідоносця у Нових Петрівцях збудують у жовтні цього року.
 
Відеосюжет про подію дивіться тут >>>

І. Іщенко

Фоторепортаж дивіться тут: ФотолітописКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com