УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви освятив місце під храм в ім’я преподобного Нестора Літописця25 травня Блаженніший Митрополит Володимир відвідав Київський університет права НАН України (Вул. Доброхотова, 7-а), на території якого  звершив освячення наріжного каменю та місця під будівництво університетського  храму в ім’я преподобного Нестора Літописця.

На урочистій церемонії також були присутні заступник голови Київської міської державної адміністрації Віталій Журавський та ректор ВУЗу Юрій Бошицький.

Після цього Архіпастир оглянув навчальний корпус ВУЗу, де освятив нові лекційні аудиторії.

Напередодні, 20 травня, в резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви у Києво-Печерській Лаврі відбулась зустріч Блаженнішого Владики та ректора Юрія Бошицького.

Під час зустрічі була обговорена  можливість спільного видання малої енциклопедії канонічного права, в циклі видавничої програми університету щодо підготовки довідникових та енциклопедичних видань, для студентської молоді.

Також Первосвятитель  подарував студентам столичного університету видання «Українська Православна Церква. Літопис – рік із життя 2008».Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com