УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про візит Блаженнішого Митрополита Володимира до Запорізької єпархії. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про молебень у Лаврі в день пам’яті святих братів Кирила і Мефодія, візит до Переяслава-Хмельницького, закладку храму в Університеті права, освячення місця під храм у селі Білогородка Київської області, зустріч лікарів із Митрополитом Володимиром, проводи Курської-Корінної ікони Пресвятої Богородиці з Києва, а також її перебування в Сумах, про Літургію для випускників ліцею «Діалог», візит відомого журналіста Сергія Шмемана до Києво-Печерської Лаври, Макарівські читання та про сімейний фестиваль у Бердянську.

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті за кордоном: відбувся візит Святішого Патріарха Константинопольського Варфоломія до Росії, в день пам’яті святителя Миколая в храмі збудованому на місці храму де служив святий Угодник, було відправлено Літургію (Туреччина), колишній голова Компартії Китаю висловився за християнізацію країни (Китай), до дня пам’яті святителя Миколая Чудотворця пройшов хресний хід байкерів у Іжевську (Росія).

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує проповідь в неділю «Всіх Святих»: «Святих Божих, як зірок на небі, – незліченний сонм. Не всі ж люди, що догодили Богу, відомі світу. Безліч великих подвижників здійснювали свої подвиги безмовно й усамітнено, так що навіть ніхто і не підозрював про їх існування. Тепер перед престолом Божим вони насолоджуються невимовною славою та блаженством, разом з ангелами прославляючи Бога і молячись за грішний світ. Церква їм також сьогодні віддає честь і молитовне шанування».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути тут >>>
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com