УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про візит Блаженнішого Митрополита Володимира до Харківської єпархії. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про перебування Митрополита Володимира у Санкт-Петербурзі, візит керівництва Держдепартаменту з питань виконання покарань до Предстоятеля, престольне свято храму Усіх святих, що на території майбутнього кафедрального собору, фестиваль дитячої творчості "Діти в Лаврі", дитячу акцію на Солом’янці, випускників у Ольгинському храмі міста Києва, благословення новобранців у Кривому Розі, Міжнародний медичний конгрес «Пироговські читання» у Вінниці, творчий вечір поета Юрія Тітова та про 10-літній ювілей православної газети «Начало».

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті закордоном: у Санкт-Петербурзі пройшло чергове засідання Священного Синоду РПЦ (Росія), відбулося освячення храму на Куликовому полі (Росія), Президент Росії підписав запровадження свята Дня Хрещення Русі (Росія), у Кіровській області Росії розпочався Великорецький хресний хід (Росія), 10 країн Європи підтримали Італію щодо відміни заборони у школах розп'яття (Італія).

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує проповідь на тему «Святість» : «Стан святості – це є і радість, і блаженство в Господі, Джерелі цієї святості, радість, яку неможливо: повністю описати, а можна тільки відчути…».

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути ТУТ >>>
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com