УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Керуючий справами УПЦ взяв участь у нараді представників християнських Церков в Україні (+ ВІДЕО)10 червня в приміщенні Українського товариства охорони пам’яток історії та культури, що знаходиться у Києво-Печерський Лаврі, відбулася зустріч глав Церков – учасників Наради представників християнських Церков України. Також серед запрошених гостей на засіданні були присутні представники Міністерства закордонних справ, Міністерства культури та туризму України, а також Державного комітету України у справах національностей та релігії, від котрого був присутній його голова Юрій Решетніков.

З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира Українську Православну Церкви на зустрічі представляв Керуючий справами УПЦ архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан.

На початку засідання пан Решетніков поінформував присутніх про стан державно-церковних відносин в Україні. За його словами, наразі спостерігається зменшення середньостатистичного відсотку приросту кількості релігійних громад, котре становить 2%, у порівнянні з минулорічними 4%. Також голова Деркомнацрелігій відзначив позитивну діяльність громадських рад за участю християнських церков України, котрі сформовані при ряді Міністерств і відомств.

Також на засіданні було ухвалено проект Декларації християнських церков України за назвою «Про негативне ставлення до гріха гомосексуалізму, його пропагування в суспільстві та спроб легалізації так званих одностатевих шлюбів (реєстрації одностатевих партнерств)», котра набуде чинності одразу після того, як голови християнських церков України її підпишуть. Поява цього документу ініційована засіданням Парламентської Асамблеї Ради Європи, котра 28 квітня поточного схвалила доопрацьований проект резолюції та рекомендації, присвячений питанням дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності.

Церкви України стурбовані подібними загрозливими процесами, що відбуваються в Західній Європі, і котрі докорінно підривають християнське поняття про шлюб, сім’ю та суспільство, свідомо пропагуючи гріх та прикриваючи його демократичними тенденціями.

Крім того, увагу християнських церков України привертають неодноразові спроби дискредитації та перешкоджання діяльності Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі. Даний орган покликаний перешкоджати заповненню інформаційного простору національних мас-медіа різноманітним непотребом, таким як пропаганда війни, національної та культурної ворожнечі, культу жорстокості та насильства, а також різних фільмів та передач відверто непристойного характеру. Оскільки діяльності даного органу перешкоджають учасники цієї інформаційної війни, було прийнято рішення про направлення відкритого звернення до української громадськості з приводу потреби захисту високих моральних засад та сімейних цінностей.

Учасники засідання також схвалили текст відкритого листа до ряду високопосадовців щодо необхідності комплексної інформаційно-просвітницької діяльності Держави задля профілактики поширення СНІД та ВІЛ-інфекції серед населення.

Наостанку учасники зустрічі розглянути можливі моменти співпраці християнських церков України з Міністерством культури і туризму України.

Відеосюжет про подію дивіться тут >>>
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com