УКР РУС ENG 
   

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ. Реабілітаційному "Руху одужання", що діє при монастирі святителя Сави Освященного, виповнилося 5 роківЗахід відбувся 12 червня у монастирі святителя Сави Освященного, що знаходиться у місті Мелитополь Запорізької єпархії.

За 5 років у цій обителі пройшли реабілітацію 300 нарко та алкозалежних. Більш ніж 60% з цих людей знаходиться у стані ремісії.

На урочисті заходи приїхали більш ніж 150 чоловів, що у свій час лікувалися тут, їхні рідні та близькі, а також співробітники інших реабілітаційних центрів України, Росії, Молдавії…

Синодальний відділ благодійності та соціального служіння, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, на заході представляв заступник голови цієї структури, директор Всеукраїнського благодійного фонду «Віра. Надія. Любов» протодиякон Іоанн Діденко.

У своєму виступі він відзначив багаторічну співпрацю монастиря з відділом благодійності. За фінансової підтримки відділу на території обителі було обладнано теслярні майстерні та кондитерський цех. Випічка звідси йде не лише на монастирський стіл, але й для мешканців сусідніх районів.

Грамотами Священного Синоду УПЦ були відзначені намісник обителі архімандрит Борис (Масленіков), священнослужителі та психологи, що беруть безпосередню участь у процесі реабілітації.

ДОВІДКА. Монастир святителя Сави Освященного — один із найкращих реабілітаційних центрів, у лікувальних програмах поєднується професійна та психологічна допомога, духовна опіка та процедури, спрямовані на тілесне одужання людини.
 
ФОТОЛІТОПИСКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com