УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про освячення храму в Інституті підготовки слідчих-криміналістів. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про престольне свято у храмі свт. Луки, архієп. Кримського, що біля Медичного університету ім. О. Богомольця, підсумкову Вчену раду у КДАіС, зустріч представників християнських церков України, про те як дайвери чистять р. Стугну, І-й Всеукраїнський фестиваль духовної пісні «Волинський благовіст» у Луцьку, наркоцентр у Бердянську, благодійну акцію в донецькому онковідділенні та про концерт до 170-річчя П. Чайковського у Дніпропетровську.

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті закордоном: невдовзі РПЦ буде передано 47 пам'яток архітектури (Росія), на о. Діксон, що у Карському морі найближчим часом зведуть найпівнічніший храм (Росія), у день народження А. С. Пушкіна було звершено панахида у родовому маєтку (Росія).

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує проповідь на тему «Чеснота милосердя»: «Хто виконує заповідь Христову про любов і милосердя, той виконує увесь християнський закон…»

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути ТУТ >>>


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com