УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про випуск у Київських духовних академії і семінарії та у Волинській духовній семінарії. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про випуск Академії МВС України, презентацію Концепції розвитку церковно-державних відносин в галузі соціальної політики, презентацію книги "Жития святых врачей, целителей и бессребреников", конференцію у Глухові - "Вікові цінності Православ’я", нараду на Київщині про права і свободи віруючих та про освячення аквапарку поблизу Бердянська і освячення нової лінії хлібозаводу в Бердянську.

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті закордоном: у Фінляндії відбувся релігійно-культурний фестиваль «Церковні дні», у Красноярському краї почали використовувати храми-намети (Росія), Святіший Патріарх Кирил освятив храм у інституті швидкої допомоги імені М. Скліфосовського (Росія), Константинопольській Церкві можливо повернуть приміщення колишнього притулку на острові Бююкада (Туреччина).

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує слово про Нагорну проповідь Спасителя: «Бути разом з Богом, носити Його в своєму серці – це і є найбільша радість, це і є Царство Боже на землі…»

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути ТУТ >>>
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com