УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про освячення Блаженнішим Митрополитом Володимиром храму у Василькові. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про вшанування дня початку війни, Круглий стіл у Верховній Раді, нагородження Людмили Кучми, випуск в Одеській духовній семінарії, випуск у студії «Лествиця», День військової частини, літній табір на Донеччині та про виставку в США "Слава України: святі образи ХІ - ХІХ століть"

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті закордоном: Патріарх Сербії відвідав Косово (Сербія), у Лондоні та Брюсселі відбулися збори Асамблеї православних єпископів (Велика Британія, Бельгія), Мадрид виділив землю під будівництво храму РПЦ (Іспанія), у день пам’яті Собору китайських мучеників у Пекіні звершено Літургію (Китай).

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує проповідь про духів злоби та боротьбу з ними: «Краща зброя для боротьби з дияволом - молитва і піст. Цей рід, сказав Господь про бісів, виганяється не інакше, як молитвою і постом…»

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути ТУТ >>>

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com