УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир провів зустріч з Президентом Синоду Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви України пастором Андрієм Гамбургом30 червня в резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви в Києво-Печерській Лаврі відбулася зустріч Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира з Президентом Синоду Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви України пастором Андрієм Гамбургом.

Під час зустрічі обговорювалися питання двосторонніх відносин. Зокрема, пастор Андрій Гамбург є заступником голови групи «Примирення в Європі — завдання Церков України, Білорусі, Польщі та Німеччини». Метою групи є пошук шляхів взаємодії християнських церков у розв’язанні актуальних соціальних питань в Східній та Центральній Європі. Наразі група займається підготовкою міжнародної конференції з проблем міграції в сучасній Європі.

У роботі групи «Примирення» приймає участь і Українська Православна Церква. Пастор Андрій Гамбург розповів Блаженнішому Митрополиту Володимиру про ініціативи групи та попросив молитов Його Блаженства за успішне здійснення цих ініціатив. Блаженніший Митрополит Володимир подякував пастору Андрію Гамбургу за візит та побажав допомоги Божої в здійсненні важливих соціальних проектів.

В зустрічі також приймали участь офіційний представник Української Православної Церкви в групі «Примирення» доцент Київської Духовної Академії Володимир Бурега та секретар Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви протоієрей Миколай Данилевич.
 
ФОТОЛІТОПИСКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com