УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви освятив місце під храм в ім`я великомученика Георгія Побідоносця (+ ВІДЕО)30 червня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир, у співслужінні єпископа Переяслав-Хмельницького Олександра (секретар Предстоятеля УПЦ), освятив місце під майбутній храм на честь святого великомученика Георгія Побідоносця, що зводитиметься у Дарницькому районі столиці (вул. Російська, 82а).

Після богослужіння Блаженніший Владика привітав духовенство і богомольців із подією освячення наріжного каменю та розповів про значення храму Божого у житті кожного християнина.

На згадку про цю подію, настоятель парафії, протоієрей Віталій Медвідь підніс Митрополитові ікону небесного покровителя храму – великомученика Георгія Побідоносця.

Громада в ім‘я святого Георгія Побідоносця була заснована у 2002 році. Сам Свято-Георгіївський храм присвячено солдатам, загиблим та замученим у концтаборах під час Великої Вітчизняної Війни 1941-1945 рр. Місце під храм вибрано невипадково, оскільки неподалік у рокі війни розташовувався 339-й концентраційний табір, у якому було страчено сотні тисяч військовополонених.

Відеосюжет про подію дивіться тут >>>
 
Повний фоторепортаж дивіться тут: "Фотолітопис"


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com