УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир зустрівся із генеральним директором Всесвітньої організації інтелектуальної власності Френсісом Гаррі (+ ВІДЕО)1 липня, Предстоятель Української Православної Церкви  у своїй Митрополичій резиденції, що у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі, зустрівся із генеральним директором Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) доктором Френсісом Гаррі, який  цими днями перебуває у Києві на запрошення Уряду України.

У Києво-Печерській Лаврі високого гостя супроводжував міністр освіти та науки України Дмитро Табачник.

У ході зустрічі пан Френсіс Гаррі розповів Блаженнішому Владиці про роботу очолюваної ним організації, штаб-квартира якої, до речі, знаходиться у столиці Швейцарії Женеві, де свого часу кілька років працював Владика Володимир, будучи Патріаршим Екзархом Західної Європи.

Також поважний гість поділився своїми враженнями від перебування у Києві та подякував Первосвятителеві за можливість відвідати велику святиню -  Києво-Печерську Лавру. На його  думку відвідування Лаври стало найважливішою подією під  час візиту до України.

Наостанок, сторони обмінялися пам’ятними подарунками.

Довідка. Доктор Френсіс Гаррі розпочав діяльність у сфері інтелектуальної власності (далі - ІВ) в 1985 році на посаді спеціаліста Бюро зі співробітництва в галузі розвитку та зовнішніх зв’язків для країн Азії й Тихоокеанського регіону. З 1997 року обіймав посаду радника Генерального директора, а з 2003 року став його заступником. Восени 2008 року призначений Генеральним директором (ВОІВ).

Всесвітня організація інтелектуальної власності (ВОІВ) – це спеціалізований заклад ООН, метою діяльності якої є сприяння охороні ІВ в усьому світі шляхом забезпечення співробітництва між державами та багатосторонніми договорами адміністративного управління, які регулюють правові та адміністративні аспекти ІВ.

Повний фоторепортаж дивіться тут: "Фотолітопис"
 
Відеосюжет про подію дивіться тут >>>Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com