УКР РУС ENG 
   

УЖГОРОД. Голова Синодального відділу УПЦ релігійної освіти та катехізації взяв участь у черговому випуску Ужгородської Богословської Академії (+ ВІДЕО)5 липня в Ужгородській українській богословській академії імені святих Кирила і Мефодія та Карпатському університеті імені Августина Волошина університету відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам 2010 року.

З  благословення Блаженнійшого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви у святі взяв участь Голова Синодального відділу релігійної освіти та катехизації УПЦ Вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій.

Серед поважних гостей, що прийшли розділити святкову та духовну радість з професорсько-викладацьким складом, випускниками та їх батьками були: Високопреосвященнійший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський; протоієрей Геннадій Батенко, Голова Синодального відділу "Місія Церква і медицина"; протоієрей Дмитро Гольцев, кандидат богослов'я, викладач Московської та Санкт-Петербурзької духовних академій; протоієрей Сергій Скубченко, доктор богослов'я, викладач Харківської духовної семінарії, архімандрит Пімен, доктор богослов'я, проректор Луганського духовного училища; архімандрит Серапіон (Дунай), настоятель кафедрального Свято-Троїцького собору міста Перм, Пермської єпархії РПЦ; Алла Дмитрук - головний редактор сайту "Релігія в Україні" та інші.

До професорсько-викладацької корпорації та випускників 2010 року з привітальним словом звернувся Блаженнійший Володимир, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Церкви, яке учасники урочистого зібрання змогли побачити і почути у відеозапису. У вітальному слові Блаженнійший Митрополит Володимир привітав усіх випускників та присутніх із завершенням навчання, а також звернув увагу на те, що саме в 2010 році вперше в історії УПЦ в стінах Ужгородської богословської академії відбувається перший випуск магістрів богослов'я, викладачів ВНЗ із отриманням дипломів державного зразка.

У своєму вітальному  слові владика Іларій передав усім присутнім благословення Предстоятеля Української Православної Церкви та  побажав випускникам Божої благодаті та практичного втілення в життя тих знань і навичок, які вони здобули впродовж періоду навчання в стінах академії та університету.

Після привітань відбулося урочисте вручення дипломів випускникам академії та університету з відповідними відзнаками, яке здійснив ректор професор, архімандрит Віктор (Бедь). Зокрема, серед цьогорічних випускників - 29 магістрів богослов'я, що отримали дипломи церковного та державного зразка, 4 магістри богослов'я - церковного зразка, 1 магістр церковного музичного мистецтва, 12 бакалаврів богослов'я, 9 магістрів психології, 6 спеціалістів психології, 7 бакалаврів психології, 48 бакалаврів права, 16 бакалаврів фінансів, 12 бакалаврів філософії, 13 молодших спеціалістів правознавства та 9 молодших спеціалістів комп'ютерних наук.

Відрадно відзначити, що в числі випускників-богословів Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія 2010 року є не тільки клірики багаточисленних єпархій Української Православної Церкви, але і представники мирян, духовенства та чернецтва Руської Православної Церкви (Російська Федерація), Білоруської Православної Церкви (Білоруського Екзархату РПЦ), Православної Церкви Молдови (Молдавського Екзархату РПЦ) та Будапештської Православної єпархії РПЦ (Угорщина).

Відеосюжет про подію дивіться тут >>>
 

ФОТОЛІТОПИСКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com