УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вийшов новий випуск програми «Світ Православія»Випуск розпочинається сюжетом про візит Блаженнішого Митрополита Володимира до Бердянська. Також у рубриці «Україна Православна» розповідається про святкування 44-ї річниці з дня хіротонії Предстоятеля Української Православної Церкви, збори духовенства Київської єпархії, отримання дозволу на початок будівництва Кафедрального собору у місті Києві, випускний в Ужгородській Українській богословській академії, присягу випускників в вищих медичних навчальних закладах Києва, підготовчі роботи до приїзду Патріарха Кирила в Одесі та про акцію "Переможці в житті".

У рубриці міжнародних новин «Православний світ» глядачі можуть дізнатися про головні події, що відбулися протягом останнього тижня у церковному житті закордоном: у Ефіопії знайдено найстаріший ілюстрований християнський рукопис, Священний Синод Румунської Православної Церкви затвердив проект нового кафедрального храму Румунського Патріархату (Румунія), стартував морський хресний хід навколо острова Сахаліну (Росія), на острові Валаам збудують пожежну частину (Росія), у Мінську пререпоховали останки невідомих солдатів (Білорусь), уряд Москви посприяє відбудові скиту Старий Руссик – найдавнішої руської обителі (Афон).

У постійній рубриці «Слово Предстоятеля» Блаженніший Митрополит Володимир виголошує слово про Святих первоверховних апостолів Петра і Павла : "Я думаю, що нам... Бог судив бути ніби засудженими на смерть, бо ми були позорищем світові, терпимо голод і спрагу, і наготу і побої...” (1 Кор. 4, 9–13)

У мережі Інтернет новий випуск «Світу Православія» можна переглянути тут http://tv.orthodoxy.org.ua/node/1062

Також новини Української Православної Церкви відтепер можна переглянути в мережі YouTube >>>
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com