УКР РУС ENG 
   

Благочинний Київської єпархії у справах монастирів відвідав п’ять обителейЗ благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира з 4 по 11 липня Благочинний Київської єпархії у справах монастирів архімандрит Феодосій (Снігірьов) відвідав 3 чоловічих і 2 жіночих монастирі в м. Києві і Київській області:

4 липня
— Свято-Успенський жіночий монастир в селі Райківщина Яготинського району, 7 липня — чоловічий монастир на честь Різдва Пресвятої Богородиці в урочищі "Церковщина" по Дніпропетровському шосе, 10 липня — Свято-Благовіщенський чоловічий монастир в м. Києві у Бортничах, 10 липня — чоловічий монастир на честь ікони Божої Матері "Живоносне Джерело" в м. Борисполі, 11 липня — жіночий монастир на честь преподобної Анастасії Київської в селі Ковалівка Васильківського району.

У кожній обителі отець благочинний очолив Божественну Літургію, виголосив повчання про важливість і висоту чернечого подвигу, ознайомився із статутом життя насельників, ходом будівельних і реставраційних робіт, веденням монастирської документації. Представника.

Київської митрополії в обителях зустрічали привітно і гостинно, з хлібом-сіллю, намісники і настоятельки розповідали про життя монастирів, чернечі радощі та труднощі.

ДОВІДКА. Всього в Київській єпархії Української Православної Церкви нараховується 21 обитель: 20 монастирів і одна Лавра. З них 14 монастирів чоловічих і 7 жіночих - 12 в м. Києві і 9 в Київській області.

ФОТОЛІТОПИС

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com