УКР РУС ENG 
   

КРИМ. У Свято-Троїцькому Топловському монастирі здійснено чин прославлення у лику святих ігумені Параскеви (Родимцевої) (+ ВІДЕО)11 липня в Свято-Троїцькому  Топловському жіночому монастирі Блаженніший Володимир, Митрополит Київський і всієї України, у співслужінні Високопреосвященнішого Лазаря, митрополита Сімферопольського і Кримського, єпископів Переяслав-Хмельницького Олександра (секретар Предстоятеля УПЦ), Джанкойського і Роздольненського Аліпія очолив Божественну літургію, під час якої звершив чин прославлення у лику святих ігумені Параскеви (Родимцевої).

Після малого входу була відслужена остання заупокійна літія за спочилою подвижницею благочестя, після чого з огласительним словом виступили два ієрархи. Митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар та єпископ Джанкойський і Роздольненський Аліпій зачитали рішення Священного Синоду Української Православної Церкви про причислення ігумені Параскеви (Родимцева) до лику місцевошанованих святих із встановленням дня пам'яті 20 листопада (3 грудня за новим стилем) (Журнал № 7 від 25 березня 2009 р.). і житіє новопрославленої святої.

Після цього під спів тропаря новопрославленій святій з вівтаря була винесена ікона із зображенням подвижниці, і Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир звершив перше молитовне поклоніння перед святим образом преподобної Параскеви. Потім приклад Архіпастиря наслідували інші ієрархи і співслужаще духовенство. Архієреї і всі, хто молився в обителі заспівали величання преподобній  Параскеві і тим прославили її у лику святих.

Після читання Євангелія Блаженніший Митрополит Володимир звернувся до богомольців з проповіддю про досягнення святості і суті святого життя у Христі.

По закінченні Літургії був здійснений святковий молебень з проголошених многоліття Предстоятелю Української Православної Церкви, ієрархам, духовенству та усім православним християнам.

З житїєм подвижниці можна ознайомитися ТУТ

Відеосюжет про подію дивіться тут >>>

За матеріалами сайту Сімферопольської єпархії
 


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com