УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир зустрівся з кардиналом Анджело Баньяско19 липня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир у своїй резиденції в Києво-Печерській Лаврі прийняв Голову Італійської єпископської конференції кардинала Анджело Баньяско. Гостя супроводжував Апостольський Нунцій в Україні архієпископ Іван Юркович з двома католицькими священнослужителями.

Під час зустрічі Предстоятель Української Православної Церкви висловив подяку кардиналу за сприяння у наданні храмових приміщень для православних громад в Італії, а також виступив на підтримку діяльності Римо-католицької Церкви проти секулярних та антихристиянських процесів у Західній Європі, зокрема, в питанні легалізації одностатевих шлюбів.

Кардинал Анджело Баньяско відомий своїми консервативними поглядами. Він рішуче засуджує одностатеві партнерства, за що став об’єктом погроз з боку активістів одностатевого способу життя. Він двічі отримував листи з погрозами смерті, а також кулі в конвертах. Відповідаючи на вітання Блаженнішого Митрополита Володимира, гість подякував за підтримку й висловився за об’єднання зусиль обох Церков в протидії секуляризації, яка все більше стає актуальною і в країнах Східної Європи.

На завершення зустрічі кардинал вручив Блаженнішому Митрополитові Володимиру пам’ятну медаль, а натомість отримав у подарунок від Предстоятеля Української Православної Церкви книгу-альбом про Києво-Печерську Лавру та диск з записом акафіста святителю Миколаю у виконанні хору Київських духовних шкіл.

З боку Української Православної Церкви в зустрічі взяли участь виконуючий обов’язки голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, секретар ВЗЦЗ УПЦ протоієрей Миколай Данилевич та співробітник Відділу Ростислав Воробій.

Кількома днями раніше, 17 липня, кардинал Баньяско відвідав Свято-Успенську Почаївську Лавру, від чого в нього залишились найтепліші спогади. Також, 19 липня перед зустріччю з Блаженнішим Митрополитом Володимиром кардиналу була також влаштована екскурсія Києво-Печерською Лаврою.

Повний фоторепортаж дивіться тут: "Фотолітопис"
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com