УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви освятив храм в ім’я святого рівноапостольного князя Володимира (+ ВІДЕО)24 липня, у день пам’яті святої рівноапостольної княгині Ольги, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир малим чином освятив   новозбудований храм в ім’я святого рівноапостольного князя Володимира.

Цей храм розташований у парку поруч із пам'ятником засновникам столиці Кию, Щеку, Хориву та їхній сестрі Либіді, що біля Набережно-Хрещатицького шосе столиці.

Його Блаженству співслужили єпископи: Переяслав-Хмельницький Олександр та Васильківський Пантелеімон, благочинний храмів міста Києва протоієрей Віталій Косовський, а також клірики храму.

Наприкінці освячення Архіпастир звернувся до присутніх зі словами настанови.

«Дуже символічно, що освячення цього храму відбувається напередодні дня пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира. Князь Володимир поклав початок віри на Київській Русі, охрестивши її в нашому Йордані – Дніпрі. Дай Бог, щоб за його молитвами віра наша зміцнювалася, надія підсилювалася і любов би була більш гарячою до Бога й один до одного»,  - сказав зокрема він.

Після цього, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира єпископ Васильківський Пантелеімон звершив у храмі Божественну літургію.

Нагадаємо, що закладка Свято-Володимирського храму була звершена Блаженнішим Владикою 14 серпня 2007 року, у рамках святкуваннь 1019-річниці Хрещення Русі.

Цей храм стане першою в Україні спорудою комплексу купален-баптистерієв, присвячених Дню Хрещення Русі, створеною  за аналогією з відомим баптистерієм Ярденіт на березі річки Йордан на Святій Землі. Поряд із церквою, на березі Дніпра, буде обладнано купель, де численні кияни та гості міста зможуть приймати Святе Хрещення.

Відеосюжет про подію дивіться тут >>>

 

ФОТОЛІТОПИС


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com