УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Святіший Патріарх Кирил і Блаженніший Митрополит Володимир вперше молилися в храмі Святої Софії26 липня, вперше за 18 років перебування на Київській кафедрі Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир молився в історичному Кафедральному соборі Київських Митрополитів.

Також вперше храм Святої Софії відвідав Предстоятель Руської Православної Церкви.

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил у співслужінні Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира звершили молебень. Їм співслужили члени Священного Синоду Руської Православної Церкви і члени Священного Синоду Української Православної Церкви.

Після закінчення молебня Святіший Патріарх Кирил звернувся до присутніх з архіпастирським словом, в якому закликав до молитви за відновлення єдності українського Православ’я під омофором Київського Митрополита.

На згадку про відвідини древнього Кафедрального собору всієї Русі Святіший Патріарх подарував храму Святої Софії список ікони Божої Матері «Знамення» з храму Святої Софії Новгородської.

Повний фоторепортаж дивіться тут: "Фотолітопис"
 
Читайте також:

Слово Святейшего Патриарха Кирилла в храме Святой Софии (26.07.2010 год, Киев) >>>

Обращение Блаженнейшего Митрополита Владимира к Святейшему Патриарху Кириллу в храме Святой Софии (26.07.2010 год, Киев) >>>

 


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com