УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир звернувся до організаторів та глядачів концерту, присвяченого Дню Хрещення Русі28 липня на Співочому полі біля стін Києво-Печерської Лаври відбувся концерт, присвячений Дню Хрещення Русі.

Привітав присутніх Блаженніший Митрополит Володимир. У своєму слові Архіпастир зосередив увагу  на особистості князя Володимира та його історичному виборі православної віри.

«Князь Володимир був неординарною людиною. Йому були відомі гріхи і беззаконія до того, як він прийняв хрещення і охрестив  киян у нашому Іордані – Дніпрі. Але Господь якраз і вибирає таких людей, щоб показати, які дива може творити віра. Святий князь Володимир показав шлях до Бога, і саме віра на його прикладі показує, до чого необхідно прагнути, щоб називатися живою істотою і в цьому житті і житті вічному»,  - сказав зокрема він.

Також Первосвятитель закликав присутніх працювати над вдосконаленням своєї духовності та прислухатися голосу Церкви, аби в своєму житті знайти істину і прийти до Бога.

В свою чергу організатори дійства поздоровили Блаженнішого Владику із днем його небесного покровителя та піднесли йому курзину живих квітів.

Після того, як Предстоятель благословив усіх присутніх, розпочався концерт, у якому взяли учать хор Київських духовних шкіл під управлінням ігумена Романа (Підлубняка), а також українські та російські гурти.

За словами  організаторів, мета концерту, нагадати  молодому поколінню про  витоки славянскої православної цивилізації.

Повний фоторепортаж дивіться тут: "Фотолітопис"
 

ФОТОЛІТОПИС
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com