УКР РУС ENG 
   

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ. Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію у кафедральному соборі міста (ОНОВЛЕНО)2 серпня, у день пам’яті пророка Божого Іллі Волинь відвідав Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Володимир, Митрополит Київський і всієї України.

Первосвятитель звершив Божественну літургію в Успенському кафедральному соборі міста Володимира-Волинського. Блаженнішиму Владиці співслужили: єпископ Володимир-Волинський і Ковельський Никодим, єпископ Шепетівський і Славутський Володимир і місцеве духовенство.

Після читання святого Євангелія Блаженніший Владика звернувся до вірян зі словом проповіді. Предстоятель розповів про життя святого пророка, стійкість у вірі та терпінні переслідувань і скорбот. «Молитвами великого угодника пророка Іллі, адаманта віри, нехай Господь, примножить і укріпить нашу віру» – молитовно побажав Предстоятель своїй пастві.

Після богослужіння Блаженніший Митрополит привітав прихожан з днем пам’яті пророка Божого Іллі та преподав кожному Первосвятительське благословення.

Фото протодиякона Віктора Мартиненка

 
ФОТОЛІТОПИС
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com