УКР РУС ENG 
   

Блаженніший Митрополит Володимир закликав преосвященних архіпастирів, пастирів, чернецтво та всіх вірних чад Української Православної Церкви посилити молитви про дарування прохолодиЗвернення Блаженнішого Митрополита Володимира

до преосвященних архіпастирів, пастирів, чернецтва
та всіх вірних чад Української Православної Церкви

Відчуттям глибокого занепокоєня відкликається в серцях мільйонів людей спека, що продовж довгого часу триває в нашій Країні та братній Росії.

Висока температура стала причиною погіршення стану здоров’я багатьох людей, загибелі тисячів гектарів врожаю. Спека спричинила лісові пожежі, що зараз вирують в європейській частині Російської Федерації. Тисячі наших братів і сестер втратили своє житло, господарство та опинилися під відкритим небом.

Є свідчення про лісові пожежі і в Україні. Державна влада робить все, щоби запобігти появі нових спалахів вогню.

Стихія наводить жах, а інколи і відчай. В ці дні звертаємось до кожного віруючого словами Святого Письма: «Наша поміч – в Імені Господа, що створив небо і землю» (Пс. 123, 8), «…зміцняйтеся Господом та могутністю сили Його!» (Єф. 6, 10).

Закликаю архіпастирів і пастирів посилити свої молитви та звернутись до всіх вірних чад Української Православної Церкви, щоби і вони благали милосердного Господа послати нам довгоочікувану прохолоду, щоби Він приборкав стихію і щоби вогонь знову ласкаво освітлював та зігрівав наші домівки, а не знищував їх, залишаючи людей без крівлі та насущного хліба.

Кожний, хто має можливість, нехай надасть допомогу постраждалим – фінансово, матеріально, або просто підтримкою та добрим словом.

Віримо, що наша спільна молитва приклонить Боже милосердя до нашої Країни та її боголюбивого народу і «Господь дасть добро, а земля наша дасть урожай свій» (Пс. 85, 13).
† Володимир,
Митрополит Київський і всієї України,
Предстоятель Української Православної Церкви

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com