УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви освятив місце під храм на території Державного департаменту України з питань виконання покарань (+ ВІДЕО)19 серпня, у день  свята Преображення Господнього, на території Державного департаменту України з питань виконання покарань Блаженніший Митрополит Київський і всієї України освятив  наріжний камень та місце під майбутній храм на честь  Преображення Господнього.

Його Блаженству співслужили: секретар Предстоятеля УПЦ єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр та голова Синодального відділу УПЦ у справах пастирської опіки пенітенціарної (тюремної) системи протоієрей Віктор Яценко.

На богослужіння молилися співробітники відомства на чолі з його  керівником Олександром Лісіцковим.

Наприкінці освячення  Архіпастир звернувся до присутніх із словом настанови, у якому побажав Божої допомоги ініціаторам зведення храму у цій нелегкій справі.

Наостанок, Блаженніший Владика благословив кожного образочком Преображення Господнього.

Вперше думка про возведення Храму біля будинку Держдепартаменту висловлено під час зустрічі 26 травня 2010 року новопризначеного керівництва відомства з Предстоятелем УПЦ Блаженнішим Володимиром у Свято–Успенській Києво–Печерській Лаврі. Ініціатива нового керівництва Держдепартаменту була з порозумінням сприйнята Предстоятелем УПЦ. 28 липня поточного року з нагоди Свята Хрещення Русі відбулась зустріч голови Синодального відділу УПЦ у справах пастирської опіки пенітенціарної системи священика Віктора Яценка з особовим складом апарату Держдепартаменту. Він поінформував персонал про прийняття остаточного рішення щодо возведення Храму на честь Преображення Господнього на території Державного департаменту України з питань виконання покарань.

Фоторепортаж дивіться тут: Фотолітопис
 
Відеосюжет про подію дивіться тут >>>Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com